Angelika Cheńska

od ponad 10 lat zajmuje się handlem, a swoje doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno w kraju, jak i poza granicami Polski. Jej specjalizacją, a zarazem i wielka pasją – jest pośrednictwo na rynku nieruchomości. Z uśmiechem wita każdego klienta, z uwagą i empatią wsłuchuje się w jego potrzeby oraz oczekiwania, zawsze cierpliwie wyjaśnia i służy życzliwą radą, a swoją pracę wykonuje z dużym zaangażowaniem. Największą satysfakcją dla Angeliki jest widok zadowolonych klientów, którym pomaga spełniać marzenia i realizować biznesowe projekty. Prywatnie Angelika uwielbia makijaże, aktywny wypoczynek na rowerze czy podczas fitness oraz czas spędzany w gronie rodziny i przyjaciół. Jest osobą niezwykle sumienną, uczciwą i odpowiedzialną, woli „być”, niż „mieć”, a w życiu kieruje się zasadą, iż „bogatym nie jest ten, kto posiada, a ten – kto daje”…

 

angelika chenska
adam chenski

Adam Cheński

jest absolwentem Wydziału Nauk Technicznych na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, a praktykę zawodową zdobywał także poza granicami kraju. Doświadczenie oraz liczne wyzwania zawodowe, zaowocowały u niego większą świadomością siebie i własnych predyspozycji, które dziś pozwalają mu efektywne działać na rzecz klientów biura nieruchomości DUET BROKER. W pracy Adam zawsze pozostaje skoncentrowany na celu, który realizuje z żelazną konsekwencją, czego wynikiem jest jego wysoka skuteczność. Jest rzetelny, uczciwy i konkretny, a przy tym zawsze przyjaźnie nastawiony do każdego klienta. Prywatnie Adam lubi sport i podróże, często też oddaje się innej swojej pasji, jaką jest gotowanie. Wierzy, że sukces jest rezultatem pracy, cierpliwości i konsekwencji, a jego życiowe motto brzmi: „Bądź wdzięczny za to, co masz, a będziesz miał tego więcej”.

To właśnie my – DUET BROKER. W czym możemy Ci pomóc?

Biuro

Kołobrzeska 13, lok. 207
11-041 Olsztyn
NIP: 7411863373
tel./fax: 89 513 01 50
biuro@duetbroker.pl

Adam Cheński

Manager, specjalista ds. nieruchomości
tel.: 797 021 416
adamchenski@duetbroker.pl

Angelika Cheńska

Manager, specjalista ds. nieruchomości
tel.: 797 085 001
angelikachenska@duetbroker.pl

© 2021 Duet Broker. Wszelkie prawa zastrzeżone

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję