Dlaczego my?

Misją DUET BROKER jest zapewnienie klientom najwyższego standardu obsługi oraz udzielanie skutecznego wsparcia na każdym etapie procesu sprzedaży, kupna, wynajmu czy najmu nieruchomości. W odróżnieniu od konkurencji, oferujemy w pełni kompleksowe usługi, dzięki czemu nasze działania są znacznie efektywniejsze i przekładają się na większe zadowolenie klientów. Powierzając DUET BROKER sprzedaż lub pozyskanie nieruchomości, nasz klient może liczyć na profesjonalną obsługę, szybki i pożądany rezultat, bezpieczeństwo prawno-finansowe transakcji oraz uśmiech i życzliwą pomoc na każdym kroku.

Elastyczne podejście

Podchodzimy bardzo elastycznie do ustalenia wysokości prowizji za pośrednictwo, a otrzymanie wynagrodzenia – uzależniamy wyłącznie od satysfakcjonujących efektów naszej pracy. Umiejętność negocjacji oraz odpowiedniej prezentacji nieruchomości – to jedne z wielu naszych atutów. Często zdarza się, że nasze wsparcie przy sprzedaży lub kupnie domu, mieszkania czy działki – owocuje bardzo atrakcyjną ceną, znacznie przekraczającą pierwotne oczekiwania klienta DUET BROKER. W takich sytuacjach można powiedzieć, że sami zarabiamy na swoją prowizję, która nie jest wówczas dla sprzedającego dodatkowym wydatkiem.

Uczciwość, rzetelność i skuteczność

to podstawowe wartości, na których opiera się wizerunek biura nieruchomości DUET BROKER. Praktykujemy indywidualne podejście do każdego klienta, co pozwala nam znacznie lepiej zrozumieć ich potrzeby i motywy, pomóc w podjęciu optymalnych decyzji oraz sprostać oczekiwaniom.

Decydując się na współpracę z DUET BROKER, masz pewność, że nasze biuro nieruchomości zajmuje się wszystkim „od A do Z”. Bogate doświadczenie praktyczne, innowacyjne narzędzia, sprawdzone metody, niestandardowe rozwiązania i głowy pełne kreatywnych pomysłów – wszystko to zaprzęgamy do działania, aby doprowadzić Wasze sprawy do szczęśliwego finału. Z DUET BROKER o nic nie musisz się martwić! Pozwól nam działać, a Ty korzystaj z życia, spełniaj się zawodowo czy w biznesie lub poświęć swój cenny czas rodzinie.

Sprawdzamy i weryfikujemy

Dokładnie sprawdzamy i weryfikujemy stan prawny każdej nieruchomości. Doradzamy w rozwiązaniu skomplikowanych spraw spadkowych oraz obciążeń hipotecznych, które ograniczają swobodę dysponowania nieruchomością przeznaczoną na sprzedaż. W przypadku, gdy załatwienie sprawy naszego klienta zdeterminowane jest szeregiem innych czynników/uwarunkowań, z przyjemnością zajmiemy się organizacją transakcji wiązanych. Pomagamy w skompletowaniu niezbędnych dokumentów oraz załatwieniu wszelkich formalności i zaświadczeń (bank, urząd, sąd, spółdzielnia, dostawcy mediów itd.). Nasi klienci mogą liczyć ponadto na tzw. check listy, w których „krok po kroku” opisane są poszczególne etapy każdego procesu, co ułatwia koncentrację na priorytetach, pomaga zachować porządek i zaoszczędzić czas.

Nasi klienci

Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim dla klientów z województwa warmińsko-mazurskiego, jednak nie odmawiamy też wsparcia przy transakcjach w pozostałych regionach kraju. W zależności od preferencji i potrzeb, umożliwiamy naszym klientom kontakt osobisty, telefoniczny, poprzez live chat albo wideo-rozmowę. Proponujemy kompleksowe rozwiązania oraz ścieżkę postępowania opartą o wypracowany przez DUET BROKER model, co w rezultacie przekłada się na oszczędność czasu i stresu klientów, a także na większe korzyści finansowe.

W ramach szerokiego pakietu usług i narzędzi, które wpływają na naszą skuteczność oraz atrakcyjne ceny sprzedaży, zakupu czy (wy)najmu nieruchomości, znajduje się m. in.:

Profesjonalna sesja zdjęciowa

nieruchomości (oraz opcja filmowania z drona)

Wirtualny spacer

po nieruchomości

Przygotowanie

fachowego opisu nieruchomości/ogłoszenia

Umieszczenie ogłoszenia

na kilkunastu najpopularniejszych portalach oraz jej promocja

Biuro nieruchomości DUET BROKER współpracuje ze sprawdzonymi kancelariami adwokackimi i notariuszami, rzeczoznawcami majątkowymi, ubezpieczycielami, doradcami kredytowymi, architektami oraz solidnymi firmami remontowymi.

Biuro

Kołobrzeska 13, lok. 207
11-041 Olsztyn
NIP: 7411863373
tel./fax: 89 513 01 50
biuro@duetbroker.pl

Adam Cheński

Manager, specjalista ds. nieruchomości
tel.: 797 021 416
adamchenski@duetbroker.pl

Angelika Cheńska

Manager, specjalista ds. nieruchomości
tel.: 797 085 001
angelikachenska@duetbroker.pl

© 2021 Duet Broker. Wszelkie prawa zastrzeżone

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję