Pomagamy kupić

Chcesz szybko kupić mieszkanie albo działkę budowlaną, ale nie masz czasu na szukanie w gąszczu ofert? Planujesz kupno domu i zależy Ci na prawnym i finansowym bezpieczeństwie transakcji? Szukasz lokalu użytkowego w atrakcyjnej cenie i lokalizacji, ale potrzebujesz zewnętrznego źródła finansowania? A może jesteś zainteresowany kupnem nieruchomości do remontu i chciałbyś w pakiecie skorzystać z usług solidnej ekipy budowlanej?

Jeśli chociaż na jedno z powyższych pytań odpowiesz twierdząco, to znaczy, że trafiłeś idealnie! DUET BROKER to biuro nieruchomości inne, niż wszystkie pozostałe – bowiem pracują tu ludzie, którzy otoczą Cię życzliwą i profesjonalną opieką oraz szybko pomogą Ci w zakupie wymarzonego domu, mieszkania, lokalu czy działki gruntowej.

 

 Zostań klientem

Zostań kolejnym klientem, który zaufał DUET BROKER dzięki czemu dziś cieszy się nieruchomością dopasowaną do swoich indywidualnych potrzeb. W naszej bazie ofert znajdziesz aktualne, starannie wyselekcjonowane propozycje nieruchomości, pośród których nie brakuje wyjątkowych okazji, korzystnych cen oraz atrakcyjnych lokalizacji. Zachęcamy do skorzystania z intuicyjnej wyszukiwarki nieruchomości, za pośrednictwem której, dzięki funkcjonalnym filtrom – szybko odnajdziesz wymarzony dom, mieszkanie w dobrej cenie czy działkę z potencjałem budowlanym. Ze swojej strony zadbaliśmy także o rzetelną inwentaryzację, szczegółowe opisy, zdjęcia w wysokiej rozdzielczości oraz dokładne sprawdzenie stanu prawnego każdej nieruchomości. Aby lepiej przyjrzeć się każdej ofercie, udostępniamy ponadto opcję wirtualnego spaceru, a niekiedy prezentujemy nieruchomość i jej otoczenie z perspektywy drona.

Negocjuj ceny

Jeżeli znalazłeś w naszej bazie ciekawą nieruchomość, ale jej cena wykracza nieznacznie ponad zaplanowany budżet albo jej stan odbiega nieco od Twojego wyobrażenia – nie rezygnuj i skontaktuj się z nami. Potrafimy być elastyczni i wsłuchać się podczas negocjacji w Twoje argumenty, poza tym – współpracujemy ze sprawdzonymi doradcami kredytowymi oraz brygadami remontowymi. Chcieć – to móc, razem nam się uda!

Sytuacja na rynku nieruchomości bywa bardzo dynamiczna, dlatego w każdej chwili może pojawić się oferta, która idealnie wpisuje się w Twoje oczekiwania. Z tego też powodu oraz z racji ścisłej kooperacji naszego biura z rzeszą agentów, którzy nieustannie monitorują rynek pierwotny i wtórny, warto podzielić się z DUET BROKER informacją na temat parametrów poszukiwanej nieruchomości.

Indywidualna oferta

Praktyka pokazuje, że dzięki naszej operatywności i błyskawicznemu dostępowi do niepublikowanych powszechnie ofert, jesteśmy w stanie szybko skompletować, zweryfikować i przedstawić kilka konkretnych propozycji, jakie spełniają warunki kupującego. Biuro nieruchomości DUET BROKER specjalizuje się również w transakcjach wiązanych. Przykładowo, potrafimy sprawnie zsynchronizować procesy sprzedaży mieszkania, pozyskania dodatkowych środków z kredytu i kupna domu – przy udziale nawet kilku uczestników/stron.

Po podpisaniu aktu notarialnego, chętnie pomożemy Ci później w remoncie oraz załatwieniu wszelkich formalności urzędowych czy przepisaniu mediów energetycznych i wody. Zakup zakupowi nierówny i każdy proces wymaga indywidualnego podejścia, ale jedno pozostaje niezmienne – z biurem DUET BROKER zawsze pozyskasz nieruchomość w uczciwej cenie, wraz z gwarancją bezpieczeństwa prawno-finansowego całej transakcji.

Biuro

Kołobrzeska 13, lok. 207
11-041 Olsztyn
NIP: 7411863373
tel./fax: 89 513 01 50
biuro@duetbroker.pl

Adam Cheński

Manager, specjalista ds. nieruchomości
tel.: 797 021 416
adamchenski@duetbroker.pl

Angelika Cheńska

Manager, specjalista ds. nieruchomości
tel.: 797 085 001
angelikachenska@duetbroker.pl

© 2021 Duet Broker. Wszelkie prawa zastrzeżone

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję