Pomagamy (za)inwestować

Postępująca inflacja, będąca pokłosiem kryzysu gospodarczego i trwającej pandemii, zmusza świadomych posiadaczy oszczędności do poszukiwania nowych sposobów lokowania kapitału. Jedną z ciekawszych i pewniejszych możliwości zainwestowania wolnych środków finansowych, w dalszym ciągu stwarza rynek nieruchomości.

W ramach oferowanej przez nasze biuro współpracy, istnieje kilka możliwości i sposobów inwestowania w nieruchomości, które różnią się specyfiką oraz stopą zwrotu. Wśród najpopularniejszych pomysłów na pomnożenie kapitału, jest najem długoterminowy, który najlepiej sprawdza się w przypadku (mikro)kawalerek oraz mieszkań dwupokojowych.

 

 

Szybszy zwrot inwestycji

i większa stopa zwrotu – wiąże się z kolei z najmem krótkoterminowym (kwarantanny, delegacje, wydarzenia kulturalno-sportowe o wysokiej randze itp.). Dużym zainteresowaniem w dalszym ciągu cieszą się także nieruchomości komercyjne, których wynajmowanie może być źródłem stałego dochodu. Wiele zależy jednak od lokalizacji, infrastruktury towarzyszącej i szeregu innych czynników. Interesującym sposobem inwestycji jest ponadto house flipping, który polega na kupnie nieruchomości poniżej wartości rynkowej i jej odsprzedaż z zyskiem po wykonaniu remontu/odświeżenia.

Bogate doświadczenie

oraz regularne uważne śledzenie rynkowych trendów, to gwarancja tego, że DUET BROKER jest najlepszym doradcą dla osób zainteresowanych inwestowaniem w nieruchomości. Oferujemy kompleksowe wsparcie – od znalezienia nieruchomości z dużym potencjałem inwestycyjnym i perspektywą wysokiej stopy zwrotu – aż po intratną sprzedaż bądź korzystny wynajem. Współpracujemy z solidnymi firmami remontowymi, architektami, ekspertami kredytowymi, zapewniamy profesjonalne doradztwo prawno-podatkowe, sesję zdjęciową nieruchomości i skuteczny marketing. Wszystko to sprawia, że inwestując w nieruchomości z DUET BROKER – możesz tylko zyskać!

Biuro

Kołobrzeska 13, lok. 207
11-041 Olsztyn
NIP: 7411863373
tel./fax: 89 513 01 50
biuro@duetbroker.pl

Adam Cheński

Manager, specjalista ds. nieruchomości
tel.: 797 021 416
adamchenski@duetbroker.pl

Angelika Cheńska

Manager, specjalista ds. nieruchomości
tel.: 797 085 001
angelikachenska@duetbroker.pl

© 2021 Duet Broker. Wszelkie prawa zastrzeżone

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję