O Duet Broker

DUET BROKER to biuro nieruchomości, w którym każdy może liczyć na kompleksową opiekę, przyjazną atmosferę i w rezultacie na pełną satysfakcję. Renomę naszej firmy wyznacza skala i poziom zadowolenia klientów, którym pomagamy korzystnie sprzedać, kupić, (wy)nająć nieruchomość bądź zainwestować na rynku mieszkaniowym czy komercyjnym. Rynek nieruchomości jest bardzo zróżnicowany, ale z DUET BROKER z pewnością poznasz jego możliwości, sięgniesz po wyjątkowe okazje i ominiesz niebezpieczeństwa, jakich na nim nie brakuje.

Oferta DUET BROKER

jest odpowiedzią na aktualne rynkowe wyzwania oraz potrzeby i oczekiwania klientów, jakie poznaliśmy podczas wieloletniej pracy w branży obrotu nieruchomościami. Bogate doświadczenie praktyczne oraz uważne śledzenie dynamicznie zmieniających się trendów – pozwala nam zaoferować najlepsze rozwiązania, oparte na skuteczności, bezpieczeństwie i wygodzie dla naszych klientów.

DUET BROKER oferuje wysoki standard obsługi, a klientów otaczamy kompleksową opieką na każdym etapie współpracy. W swojej pracy kierujemy się uczciwością, życzliwością, solidnością oraz elastycznością, dzięki której jesteśmy w stanie zaspokoić indywidualne potrzeby oraz poszukiwać do skutku satysfakcjonujących rozwiązań.

Nasza pasja

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami jest jednocześnie naszą pasją, dlatego do pracy podchodzimy z dużym zaangażowaniem, które przekłada się na efektywność realizowanych działań.

Posiadamy krajową licencję PFRN, ubezpieczenie OC oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie obrotu nieruchomościami. Pośredniczyliśmy w skutecznej i bezpiecznej finalizacji setek transakcji na rynku nieruchomości, dlatego spore grono naszych klientów – stanowią osoby zgłaszające się z polecenia. Skuteczna sprzedaż, atrakcyjne kupno, korzystny wynajem, okazyjny najem czy intratne inwestycje w obszarze nieruchomości – wiążą się z wielopłaszczyznowym działaniem oraz wymagają specjalistycznej wiedzy prawniczej, finansowej i marketingowej.

Twój partner

DUET BROKER to partner, któremu możesz zaufać, ponieważ zawsze działamy w najlepiej pojętym interesie klienta. Chętnie doradzamy, prowadzimy skuteczne negocjacje, wspieramy w załatwieniu szeregu formalności, sprawdzamy stan prawny nieruchomości, w razie potrzeby pomagamy w zdobyciu kredytu czy czuwamy nad finansowym bezpieczeństwem całej transakcji. To tylko niektóre spośród wielu spraw, na załatwienie jakich możesz liczyć, nawiązując współpracę z DUET BROKER. Z nami spełnisz marzenia o wymarzonym domu, rozwiniesz biznes w dogodnej lokalizacji albo sprzedasz korzystnie swoją nieruchomość, zdobywając środki na realizację kolejnych planów.

Biuro

Kołobrzeska 13, lok. 207
11-041 Olsztyn
NIP: 7411863373
tel./fax: 89 513 01 50
biuro@duetbroker.pl

Adam Cheński

Manager, specjalista ds. nieruchomości
tel.: 797 021 416
adamchenski@duetbroker.pl

Angelika Cheńska

Manager, specjalista ds. nieruchomości
tel.: 797 085 001
angelikachenska@duetbroker.pl

© 2021 Duet Broker. Wszelkie prawa zastrzeżone

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję