Pomagamy sprzedać

Chcesz zamienić mieszkanie na większe/mniejsze albo sprzedać je i kupić dom poza miastem? Sprzedajesz mieszkanie, ponieważ zmieniasz pracę i planujesz wyprowadzkę na drugi koniec Polski? Odziedziczyłeś mieszkanie, ale chcesz je sprzedać, żeby zainwestować w nowy biznes? Sprzedajesz nieruchomość, bo zmuszają Cię do tego inne okoliczności?

Jeśli planujesz sprzedaż mieszkania, domu, lokalu użytkowego bądź działki, to niezależnie od powodów, motywacji oraz sytuacji prawnej/hipoteki – DUET BROKER chętnie pomoże Ci w doprowadzeniu do szybkiej i korzystnej transakcji. Wybór naszego biura nieruchomości to pierwszy, najważniejszy ważny krok, pozwól nam teraz zająć się resztą, a Ty rozsiądź się wygodnie w fotelu i czekaj na dobrą wiadomość. Z DUET BROKER zaoszczędzisz czas, pieniądze i nerwy, ponieważ sprawnie i bezpiecznie przeprowadzimy Cię przez cały proces sprzedaży, pomagając uniknąć kosztownych pomyłek oraz rozczarowania.

Zakres cenowy

Po obejrzeniu nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż, wsłuchujemy się oczekiwania sprzedającego oraz bierzemy pod uwagę dodatkowe uwarunkowania towarzyszące przyszłej transakcji. Bogate doświadczenie, a także nieustanne śledzenie trendów na rynku nieruchomości – pozwala nam szybko i precyzyjnie ustalić możliwy do osiągnięcia zakres cenowy. Jeżeli sytuacja tego wymaga lub mamy do czynienia z tzw. transakcją wiązaną, to po akceptacji wyceny, wspólnie z klientem omawiamy wszystkie możliwe warianty, aby znaleźć optymalne i najbardziej komfortowe rozwiązanie. Na tym etapie możliwa jest m. in. analiza zdolności kredytowej, podjęcie działań zmierzających do unormowania stanu prawnego nieruchomości czy rozważenie różnych opcji tymczasowych.

Każda transakcja sprzedaży

ma swoją specyfikę, dlatego nasze propozycje są spersonalizowane i dopasowane do potrzeb danego klienta. Głównym celem zawsze jest dążenie do uzyskania jak najwyższej ceny, z jednoczesnym uwzględnieniem wszystkich innych uwarunkowań, istotnych dla komfortu i interesu klienta.

Kluczowymi elementami całego procesu – jest odpowiednie przygotowanie nieruchomości na sprzedaż, opracowanie szczegółowego opisu oraz skuteczna promocja oferty. W ramach pakietu usług i dostępnych narzędzi, w pierwszej kolejności koncentrujemy się na wizualnej stronie nieruchomości. Zajmujemy się jej kompleksowym posprzątaniem, a w razie potrzeby – poszerzamy home staging o drobny remont (odświeżenie) mieszkania, domu czy lokalu.

W dalszej fazie wykonujemy profesjonalną sesję zdjęciową nieruchomości, a w niektórych przypadkach dodatkowo pokazujemy ją z perspektywy drona. Po dokładnej inwentaryzacji nieruchomości, publikujemy ofertę w naszym systemie oraz na zewnętrznych platformach partnerskich. Automatycznie uruchamiamy też wielopłaszczyznowe działania promocyjne oraz przejmujemy na siebie obowiązek prowadzenia rozmów i negocjacji z potencjalnymi nabywcami.

Kontakt z kupującym

Potrafimy łatwo identyfikować zalety i koncentrować uwagę potencjalnego kupca na atutach oferty, a nasze umiejętności negocjacyjne – często pozwalają na uzyskanie ceny, wykraczającej poza oczekiwania sprzedającego. Z chwilą znalezienia i zweryfikowania kupującego, który spełni wszystkie warunki naszego klienta, przystępujemy do sporządzenia umowy przedwstępnej. Ustalamy w niej m. in. wysokość zadatku, terminy płatności, przekazania nieruchomości oraz kompletujemy dokumenty dla sfinalizowania transakcji. Podpisanie umowy przeniesienia własności, może odbyć się w jednej z kancelarii notarialnych, z jaką współpracuje DUET BROKER.

W zależności od specyfiki, przebieg każdego procesu może być nieco inny, ale nie zmienia się jedno – sprzedaż nieruchomości z biurem DUET BROKER pozostaje łatwa, szybka, bezpieczna i przyjemna.

Biuro

Kołobrzeska 13, lok. 207
11-041 Olsztyn
NIP: 7411863373
tel./fax: 89 513 01 50
biuro@duetbroker.pl

Adam Cheński

Manager, specjalista ds. nieruchomości
tel.: 797 021 416
adamchenski@duetbroker.pl

Angelika Cheńska

Manager, specjalista ds. nieruchomości
tel.: 797 085 001
angelikachenska@duetbroker.pl

© 2021 Duet Broker. Wszelkie prawa zastrzeżone

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję