Pomagamy (wy)nająć

Masz wolne mieszkanie lub kondygnację domu, które chcesz wynająć? Zmieniasz pracę bądź rozpoczynasz naukę w nowym mieście i szukasz okazyjnej oferty najmu kawalerki? Sytuacja losowa zmusza Cię do znalezienia lokalu mieszkalnego na najem krótkoterminowy? Skończyłeś wynajmować firmie lokal handlowy w centrum miasta i poszukujesz nowego, uczciwego najemcy na dłuższy czas?

DUET BROKER to renomowane biuro nieruchomości, dzięki któremu szybko i bez zbędnych problemów wynajmiesz swoje mieszkanie/dom lub najmiesz lokal w dobrej lokalizacji na rozruch nowego biznesu.

 

Biuro nieruchomości

DUET BROKER ma w swojej ofercie wiele interesujących propozycji dla osób zainteresowanych krótko- i długoterminowym najmem nieruchomości. W naszej bazie nie brakuje powierzchni mieszkalnych oraz lokali użytkowych do wynajęcia. Olbrzymie zróżnicowanie lokali do wynajęcia – sprawia, że z pewnością każdy znajdzie COŚ dla siebie, idealnie dopasowanego do własnych potrzeb.

Zapraszamy do kontaktu zarówno wynajmujących, jak i osoby zainteresowane okresowym najmem. Właściciele nieruchomości mogą liczyć na nasze wsparcie m. in. w zakresie home staging’u, profesjonalnej sesji zdjęciowej oraz promocji ogłoszenia za pośrednictwem naszej platformy i kanałów partnerskich.

Biuro

Kołobrzeska 13, lok. 207
11-041 Olsztyn
NIP: 7411863373
tel./fax: 89 513 01 50
biuro@duetbroker.pl

Adam Cheński

Manager, specjalista ds. nieruchomości
tel.: 797 021 416
adamchenski@duetbroker.pl

Angelika Cheńska

Manager, specjalista ds. nieruchomości
tel.: 797 085 001
angelikachenska@duetbroker.pl

© 2021 Duet Broker. Wszelkie prawa zastrzeżone

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję