Home staging pierwsze wrażenie zrobisz tylko raz 🙂

Jak dobrze zaprezentować nieruchomość czyli home staging w pigułce. Czy wiedzą Państwo czym jest home staging i jak wpływa na szybkość sprzedaży?

Home staging polega na tym, aby jak najlepiej zaprezentować daną nieruchomość do sprzedaży lub wynajmu i w jak najbardziej neutralny sposób. Ma na celu atrakcyjne zaaranżowanie wnętrza, aby podkreślić jego charakter i przyciągnąć uwagę jak największą liczbę oglądających nieruchomość,ponieważ liczy się pierwsze wrażenie. Nie chcemy pokazywać stylu życia mieszkańców, lecz pokazać potencjał nieruchomości oraz jak można w niej żyć. Aby tego dokonać niezbędne jest posprzątanie, naprawa tego, co najbardziej rzuca się w oczy tj. obdrapane ściany, zepsute fronty drzwiczek od szafek, brudnego silikonu w łazience, czy niekompletnych listew przypodłogowych-przy niedużym nakładzie finansowym tzw. działanie niskokosztowne. Do tego trzeba dodać koniecznie dobry zmysł estetyczny tj. łączenie kolorów, ustawieniu odpowiednio mebli, dodatków.

Profesjonalna sesja zdjęciowa

Oczywiście na koniec niezbędna jest profesjonalna sesja zdjęciowa z wykorzystaniem naturalnego światła oraz dobrego sprzętu fotograficznego.

Home staging to temat rzeka ,więc jeśli masz pytania zapraszamy do kontaktu z zespołem agencji nieruchomości Duet Broker,który opowie co należy zrobić, aby korzystniej sprzedać Twoją nieruchomość oraz podpowiemy jak również przygotować się do prezentacji nieruchomości.

Na zdjęciach przedstawiamy kilka przykładów Przed i Po!

Biuro

Kołobrzeska 13, lok. 207
11-041 Olsztyn
NIP: 7411863373
tel./fax: 89 513 01 50
biuro@duetbroker.pl

Adam Cheński

Manager, specjalista ds. nieruchomości
tel.: 797 021 416
adamchenski@duetbroker.pl

Angelika Cheńska

Manager, specjalista ds. nieruchomości
tel.: 797 085 001
angelikachenska@duetbroker.pl

© 2021 Duet Broker. Wszelkie prawa zastrzeżone

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję