Kawalerka ul.Gębika,Pieczewo

Olsztyn

Cena 1 200 zł
Powierzchnia 30.00 m2
Ilość pokoi 1
Piętro 2p

Oferuję do najęcia w pełni umeblowaną kawalerkę o pow. użytkowej 30 m2, zlokalizowaną na osiedlu Pieczewo przy ul. Gębika 8a. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze w budynku z trzypiętrowym w bardzo spokojnej okolicy.
Zapraszam do szczegółowego zapoznania się z ofertą!
Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym, łazienki z wc oraz  wewnętrznego korytarza. Pokonując próg mieszkania przywita Cię jasny salon z aneksem kuchennym. Kuchnia wyposażona w zabudowę kuchenną oraz niezbędny sprzęt AGD tj: lodówka, zamrażarka, mikrofalówka, czajnik, okap oraz piekarnik. Po prawej stronie od wejścia znajduje się łazienka z wc wyposażona w prysznic, pralkę. Podłoga w pokojach wykończona panelami, natomiast w łazience trwałe rozwiązanie – terakota. Mieszkanie w pełni umeblowane. Atutem kawalerki jest wewnętrzny korytarz, w  którym umieszczona jest duża szafa wraz z szafką na buty. Mieszkanie jednostronne w cichej i spokojnej okolicy z pełną infrastrukturą tj. sklepy, poczta, piekarnia, rynek. Ogrzewanie miejskie, ciepła woda użytkowa podgrzewana z miasta.
KOSZTY
Na koszty miesięczne utrzymania mieszkania składa się: – czynsz za wynajem wynoszący 1.200 PLN oraz  zaliczki na opłaty eksploatacyjne , tj. zaliczki na wywóz nieczystości, wodę ciepłą i zimną, ogrzewanie, w wysokości 298zł, liczone na 1 osobę. Dodatkowo opłaty za zużycie prądu według zużycia co dwa miesiące. Wymagana kaucja zwrotna w celu zabezpieczenia stanu mieszkania w wysokości 1200 zł. Zadzwoń i umów się na prezentację.
Zapraszam! Więcej zdjęć lepszej jakości tylko na www.duetbroker.pl
Kontakt:
Angelika Cheńska tel. 797 085 001
angelikachenska@duetbroker.pl
www.duetbroker.pl
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzony jest na podstawie informacji uzyskanych od właściciela nieruchomości. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego
 

Kontakt

Angelika Cheńska

Manager ds. nieruchomości tel.: 797 085 001

Dane techniczne

Nieruchomość
Opłaty w czynszu
administracja
Ilość pięter w budynku
0
Rok budowy
0
Pomieszczenia
Ilość pokoi
1
Wysokość pomieszczeń
0

Napisz do nas

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

  Biuro

  Kołobrzeska 13, lok. 207
  11-041 Olsztyn
  NIP: 7411874129
  tel./fax: 89 513 01 50
  biuro@duetbroker.pl

  Adam Cheński

  Manager, specjalista ds. nieruchomości
  tel.: 797 021 416
  adamchenski@duetbroker.pl

  Angelika Cheńska

  Manager, specjalista ds. nieruchomości
  tel.: 797 085 001
  angelikachenska@duetbroker.pl

  © 2021 Duet Broker. Wszelkie prawa zastrzeżone

  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję