BEZCZYNSZOWY LOKAL -CENTRUM NAGÓREK UL.BARCZA8a

Olsztyn

Cena 599 000 zł
Powierzchnia 125.00 m2
Ilość pokoi 5
Piętro

Duet Broker ma przyjemność zaoferować państwu do sprzedaży bezczynszowy, przestronny lokal handlowo-usługowy. Lokal znajduje się na parterze w samym centrum osiedla Nagórki przy ul. Barcza 8a. Od 6lat prowadzona jest działalność handlowo-administracyjna. Lokal po remoncie z bardzo dużym potencjałem aranżacyjnym, w którym można prowadzić różnego rodzaju działalność usługową, handlową, magazynową, biurową ze względu na układ oraz ilość pomieszczeń. Lokal gotowy do użytkowania.
Lokal posiada powierzchnię 125 m2 i składa się z:
– 5 pomieszczeń biurowo-magazynowych do własnej aranżacji
– pomieszczenia socjalnego z przytulną kuchnią
– łazienki z wc wyposażonej w zlew oraz prysznic
Układ pomieszczeń wraz z powierzchnią pomieszczeń przedstawiliśmy w rzucie 3d.

Lokal w bardzo dobrym stanie technicznym po remoncie. Zewnątrz budynek pięknie zadbany , wykończony z płytki klinkierowej. Okna oraz drzwi wyposażone w rolety antywłamaniowe. 
Bardzo dużym atutem jest ogrzewanie nowoczesnymi promiennikami podczerwieni, co minimalizuje koszty zużycie prądu. Lokal bezczynszowy. Woda oraz kanalizacja miejska.

Do lokalu prowadzi droga betonowa. Nad lokalem znajduje się 3-piętrowy parking z wjazdem ze szlabanem. Wjazd na posesję odgradza szlaban na pilota. Lokal posiada oddzielne wyjście na parking do załadunku lub rozładunku.
Lokal znajduję się w bardzo dobrej lokalizacji osiedla Nagórki. W pobliżu znajdziemy liczne sklepy handlowo-usługowe, przedszkola, przystanki autobusowe oraz w niedalekiej przyszłości linia tramwajowa.

Jeśli poszukujesz obiektu do prowadzenia swojej działalności , ta oferta może być idealna dla Ciebie! Nieruchomość nie wymaga nakładu finansowego!! Ta nieruchomość to szeroki wachlarz możliwości!! Zapraszam na prezentację nieruchomości!

Kontakt:
Angelika Cheńska
nr licencji 23300
tel. kom.: + 48 797 085 001
e-mail: angelikachenska@duetbreoker.pl
www.duetbroker.pl

Zapraszam
do bezpłatnego skorzystania z usług naszych doradców kredytowych z Eska Finanse. Z pewnością pomogą uzyskać najlepszy kredyt na rynku!
Współpracujemy z innymi biurami nieruchomości i pośrednikami.

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie informacji uzyskanych od właściciela nieruchomości.
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego i może ulegać zmianie.

Kontakt

Angelika Cheńska

Manager ds. nieruchomości tel.: 797 085 001

Dane techniczne

Nieruchomość
Standard
5
Ilość pięter w budynku
0
Stan lokalu
Do wprowadzenia
Przeznaczenie lokalu
biurowy, handlowo-usługowy, handlowy, usługowy
Okna
PCV
Powierzchnia użytkowa
125
Rok budowy
0
Drzwi antywłamaniowe
True
Pomieszczenia
Ilość pokoi
5
Wysokość pomieszczeń
0

Napisz do nas

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

  Biuro

  Kołobrzeska 13, lok. 207
  11-041 Olsztyn
  NIP: 7411863373
  tel./fax: 89 513 01 50
  biuro@duetbroker.pl

  Adam Cheński

  Manager, specjalista ds. nieruchomości
  tel.: 797 021 416
  adamchenski@duetbroker.pl

  Angelika Cheńska

  Manager, specjalista ds. nieruchomości
  tel.: 797 085 001
  angelikachenska@duetbroker.pl

  © 2021 Duet Broker. Wszelkie prawa zastrzeżone

  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję